Site Uyarısı

KOBİ MAP link kataloğu işletmelerin web sitelerine kalıcı ve görünür destek sağlamak amacıyla hazırlanmış olup, tüm çalışmalarımızda iş etiği ve iş disiplini kuralları uygulanmaktadır. Bu uyarı metniyle sizleri bilgilendirmek birinci önceliğimizdir. Bilgi birikimimizi iş dünyasıyla paylaşmak ve işletmelere değer katmak projemizin amaçlarından biridir. Bu yüzden sitemize geldiğiniz için asla pişman olmanızı istemeyiz. İşimize önem verdiğimiz için tüm link girişlerini büyük bir titizlikle inceliyor ve size faydalı olacak şekilde düzenliyoruz.

Bu bilgiler doğrultusunda internet ortamının yorucu olduğunu çok iyi bildiğimiz için sizi gereksiz yere yormak ve zaman kaybetmenize sebep olmak istemiyoruz. Samimiyetimizi göz önünde bulundurarak lütfen bizi gereksiz yere yormayın çünkü kaybedecek vaktimiz yok. Bizim için en pahalı ve önemli kavramın zaman olduğunu unutmayın. Bize yardım edin, yol haritanız olalım ve işinizi geliştirelim.

Girişimci iş geliştirme uzmanı olarak bireysel, toplumsal ve ulusal bazda sektörel, mesleki ve lokasyona duyarlı güçlü bir iş ağına sahip olmamız nedeniyle her türlü işbirliğine ve desteğe açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. İşimizi özveri anlayışıyla geliştirdik ve sizlere aktarmak için son hazırlıkları tamamlamaya çalışıyoruz. Bu konuyla ilgili olarak bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin.

KOBİ MAP 10 YAŞINDA

2014 yılında KOBI MAP alan adı adresimizi tahsis etmiş olmanıza rağmen bu süreçte Ar-Ge faaliyetlerine ağırlık verdiğimiz için sitemizi kapsamlı bir şekilde yayına alma fırsatımız olmadı. Artık iş dünyasıyla iş birliği kapsamında sizlere destek vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu nedenle sitemize veya size zarar verebilecek hiçbir bağlantıya izin vermiyoruz. İşletmeler bu konuda rahat olabilir.

Sitemiz hazırlık ve geliştirme aşamasındadır.

İş Geliştirme

İş Geliştirme

KOBİ Map

Türkiye İş Bağlantıları Dizini, işletmeler için en iyi ve benzersiz web sitesi bağlantılarını bulmanıza yardımcı olarak görünürlüğünüzü artırır.