İş Geliştirme Destekleri

İş Geliştirme Destekleri

Kobi MAP, iş geliştirme alanında etkin destekler vermektedir. İşletmelerin sorun yaşadığı konulara kalıcı çözüm üreterek, zaman kazanmalarına yardımcı olmaktadır. İş geliştirme alanına odaklanarak yapılan uzun araştırmalar, işletmelerin hizmet verdiği sektörde yükselmesini sağlamaktadır.  

Kısaca, iş geliştirme destekleri kapsamında zaman kaybedilen alanları tespit ediyor, istek dışı oluşan hataları ayıklıyoruz. Gelişim konusunu kavrama aşamasında, sektörel firma rehberinde işletme kaydı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Şimdi, dikkatleri üzerinize çekin. İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri aradığında, google ve diğer arama motorlarında kolay bulur. Marka ve ürünlerin güvenini göstermenin, en önemli yollarından biri tanıtım faaliyetleridir.

Bu konuda, dijital tanıtım çalışmalarının büyük oranda faydası vardır. Milli geliri 800 milyar doları aşan Türkiye’de, bu ekonomik faaliyetin büyük bir kısmını 3 milyona yakın girişim üstleniyor. Bu girişimlerin, neredeyse tamamına yakını (%99,8) ise küçük ve orta boy işletme olarak tanımlanan kobilerden oluşmaktadır.

Kobi Map İş Geliştirme Destekleri Verir.

Dijitalleşen dünyada, kobi işletmeler işlerini geleceğe taşıyabilmeleri için dönüşüme ayak uydurmaları gerekiyor. İş geliştirme destekleri ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve pazar paylarının artırılabilmesi anlamında, bir tercihten çok zorunluluk halini almıştır. Teknolojik dönüşüm alanında; Türkiye’nin gelişmiş ülkeler seviyesine gelme hedefine hizmet etmektedir. Sektörün önde gelen isimleri, Anadolu’nun katma değer potansiyeli taşıyan diğer illerindeki kobileri buluşturma amacı taşıyor.

Kobi map, teknolojik dönüşüm vizyonunun geliştirilmesi ve böylece işletmelerin pazarda güç kazanması için işletmelere destek oluyor. Kobi map, iş ortamına yakından bakarak mevcut durumun teşhisi ile başlıyor. Tartışan, çok sayıda uzman ekiple disiplinler arası bir yaklaşımı benimsiyoruz. Dijital dönüşüm projesinde, sorunu tanımlayana kadar çözümü planlayamazsınız. Bizler, yapılan her çalışma farklı olsa da önceki değişiklik girişimlerini başarılı bir şekilde yönlendiren bilgi setinden yararlanıyoruz.

30 Nisan 2021No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir