Gizlilik politikası; Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, https://www.kobimap.com/ adresinden (Kobi Map) ve sahip olduğumuz, işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak kobi map politikasıdır. Kişisel bilgilerinizi, yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin, bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı veya nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri, yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ya da hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Gizlilik Veya Kişisel Olarak Tanımlayıcı Bilgiler

Yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız. Kobi firma rehberi web sitemiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen, bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı, kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın. İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik politikasını ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ya da kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Güncelleme: 29 Nisan 2021. Bu gizlilik politikası 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerlidir.